Konut inşaatları, Gorka Group’un faaliyet gösterdiği hizmet kollarından biridir. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde Gorka Group başarılı konut projelerini tamamlamış olup,    Sektörde en çok tercih edilenlerden biri olmayı başarmıştır.

Konut İnşaatları Nelerdir?

Türkiye’de hızlı büyüyen inşaat sektöründe özellikle endüstriyel projeleri ile ilgi odağı haline gelmeyi başarmış Gorka Group , sektörde edindiği tecrübesini konut inşaatlarında da kullanmıştır. Site, Rezidans ve villa gibi bir çok örnekler başarı ile tamamlanmıştır.

Konut İnşaatları Nasıl Yapılır?

Gorka Group insanlara yalnız “başlarını sokacakları bir ev” değil, adeta bir çevre, bir yaşam biçimi sunuldu. Yüzme havuzu, spor salonu, bahçeler, kameriyeler, oyun salonları gibi projede yaşayanların hayatını zenginleştiren donatılar yer alırken, insanların binadan çıkar çıkmaz yeşile basacakları özel peyzajlı alanlar tasarlandı. Tüm bunlarla insanların yaşam kalitesi artırılırken büyük şehirlerde yaşayan insanların sağlıktan eğlenceye, alışverişten spora her türlü kompleksi Gorka Group projeleri tercih etmeleri yönündeki eğilimin gelecekte daha da artacağı belirtiliyor. Kounut’un inşa aşamaları titizlikle incelenmekte ve planlanan süreye uyulmasına azami gayret gösterilmektedir.

Konut İnşaatları  İmalatlarında Maliyet ve Fiyatlar

Tüm inşaat projelerinde değişmeksizin ve başta gelen maliyeti belirleyen malzemeler arasında en önemlileri, çimento, ve demir olmaktadır. Bu malzemelerin fiyatının hemen hemen aynı  olması sebebi ile Konut İnşaatları fiyatlandırılmasında projenin zenginliği, personelin maliyetleri ve konutun bitme süresi gibi maliyetler ön plana çıkmaktadır. Gorka Group olarak projelerinizde ön görülen sürelerde tamamlanan projeler ile geçen süre ve işçilerin maliyetini düşürerek öngörülen bütçe içerisinde projelerin tamamlanmasını sağlamaya çalışırız. Konut projelerinde daire alanı ve tipi aynı olsa da alternatif dairelerin fiyatlarının farklı olabildiğiniz biliyorsunuzdur. Gayrimenkul dünyasında buna şerefiye denmektedir. Yani dairenin bir takım özelliklerinin farklı olması gerekçesiyle fiyatı farklı olabilmektedir.

Konut İnşaatlarında Kullanılan Malzemeler

Dayanıklı malzemelerin tercih edilmesi ve gerekli iş güvenliği kurallarına uygun seçimler yapmaktadır. Gorka Group uzun yıllardır inşaat sektöründe tecrübesi ile maliyet ve performans oranlarında epey titiz davranmaktadır.

 

 

Gorka Group Tanıtım

Gorka Group Katalog