Kamu kurumu inşaatları, Gorka Group tarafından tamamlanmış bir çok örneği bulunmaktadır. Özellikle eğitim sektörü olmak üzere üniversite ve hastane inşaatlarında adından sıklıkla söz ettirmiştir.

Kamu Kurumu İnşaatları Nelerdir?

Gorka Group’un inşa ettiği Hizmet binası, hastane, sağlık ocağı, okul, yurt, pansiyon, spor salonu, sevgi evi, engelsiz yaşam merkezi, huzur evi, askeri tesis ve kalekol gibi farklı projeler de inşa etmektedir. Gorka Group, uzmanlığının ihtiyaç duyulduğu her yere hizmet götürme ilkesiyle Milli Eğitim Bakanlığı ile okul ve ek binalarının yapımı konusunda ortak bir çalışma yürütmektedir. İdare, Bakanlığın belirlediği arsalarda, iyi ve kaliteli eğitim verilmesini sağlayacak tesislerin planlama ve inşaatını üstlenmektedir.

Kamu Kurumu İnşaatları Nasıl Yapılır?

Kamu Kurumu İnşaatları kapsamında yapılan okulların ve sağlık tesislerinin yanı sıra, bakanlıklar ve diğer kamu kuruluşları ile yapılan protokoller kapsamında, ihtiyaç bölgelerinde sağlık, eğitim, spor tesisleri, sevgi evleri ve yurtlar gibi birçok sosyal amaçlı tesisin yapımını da üstlenen Gorka Group, yapımı tamamlanan bu tesisleri ilgili kurumlara protokol çerçevesinde devretmektedir.

Kamu Kurumu İnşaatlarında Kullanılan Malzemeler

Kamu Kurumu İnşaatları yönetmelikleri farklıdır. Sanayi koşullarına dayanıklı malzemelerin tercihi yüksek kapasite gerektiren malzemelerin tercih edilmesi ve gerekli iş güvenliği kurallarına uygun montaj ve malzeme seçimi gerekmektedir. Gorka Group uzun yıllardır inşaat sektöründe tecrübesi ile maliyet ve performans oranlarında en yüksek değerleri tutturabilmektedir.

 

Gorka Group Tanıtım

Gorka Group Katalog