Endüstriyel tesis inşaatları, Gorka Group’un faaliyetleri arasında ilk sırada gelmektedir. Türkiye’nin bir çok bölgesinde tamamlanan tesis, fabrika ve depolama çözümleri ile Gorka Group uzun ömürlü tesislerin  inşaatlarında sektörün öncü firmalarındandır.

Endüstriyel Tesis İnşaatları Nelerdir?

Prefabrik binalar, fabrika ve üretim tesisleri, depo inşaatları, dinlenme tesisleri , yemekhane ve kafetarya gibi sosyal alanlar endüstriyel tesis inşaatları konusuna girmektedir. Endüstriyel tesislerin konut inşaatlarına göre daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları beklenir bu sebeple seçilecek olan malzemelerin kalitesi çok önemlidir.

Endüstriyel Tesis İnşaatları Nasıl Yapılır?

Müşteri talepleri doğrultusunda hazırlanan ön çalışmalar doğrultusunda tesisin planlaması yapılmaktadır. Mimari çizimler, plan ve projelerin hazırlanmasının ardından yapılan sunumlar neticesinde gerekli revizeler varsa projeye uygulanarak çalışmalara başlanır. Tesisin inşa aşamaları titizlikle incelenmekte ve planlanan süreye uyulmasına azami gayret gösterilmektedir.

Endüstriyel Tesis İmalatlarında Maliyet ve Fiyatlar

Tüm inşaat projelerinde maliyeti belirleyen unsurlar arasında en önemli kalemler, çimento, ve demir olmaktadır. Bu malzemelerin fiyat rekabetinin düşük olması sebebi ile endüstriyel tesislerin fiyatlandırılmasında projenin uygulama zorluğu, işçilik maliyetleri ve tamamlanma süresi gibi maliyetler ön plana çıkmaktadır. Gorka Group olarak projelerinizde ön görülen sürelerde tamamlanan projeler ile zaman ve işçilik maliyetini düşürerek öngörülen bütçe içerisinde projelerin tamamlanmasını sağlamaya çalışırız.

Endüstriyel Tesis İnşaatlarında Kullanılan Malzemeler

Konut inşaatlarından farklı olarak endüstriyel tesislerin inşaatlarında kullanılan norm ve yönetmelikler farklıdır. Sanayi koşullarına dayanıklı malzemelerin tercihi yüksek kapasite gerektiren malzemelerin tercih edilmesi ve gerekli iş güvenliği kurallarına uygun montaj ve malzeme seçimi gerekmektedir. Gorka Group uzun yıllardır inşaat sektöründe tecrübesi ile maliyet ve performans oranlarında en yüksek değerleri tutturabilmektedir.

Gorka Group Tanıtım

Gorka Group Katalog